Nadruki na koszulkach

About This Project

Nadruki na koszulki, koszulki z nadrukiem

Identyfikacja Twojej firmy to także koszulki reklamowe z logo firmowym szczególnie polecane kawiarniom, piekarniom, stacjom obsługi klienta lub coraz modniejsze torby bawełniane na zakupy które przybliżają Twoją firmę klientom w codziennym życiu.

Metody nadruku które stosujemy w naszej firmie:

Termotransfer

cienkimi foliami FLOCK i FLEX:
Foila Flock to miły w dotyku, przypominający zamsz, materiał z meszkiemi. Nowa metoda nadruku pozwala na nanoszenie na koszulki nawet drobnych elementów. Sprawia to, że nadaje się do umieszczania na odzieży prostych wzorów i jak również skomplikowanych elementów graficznych. Możliwość druku od 1 sztuki.
Flex to bardzo cienka folia służąca do wykonywania grafiki na tkaninach i dzianinach. Szerokie spektrum wzorów, mnogość zastosowań, łatwość aplikacji oraz trwałość materiału, spowodowały że technologie termotransferu osiągnęły wielki sukces na całym świecie.
Termotransfer foliami do druku solventowego:
Stosujemy folie termotransferowe z możliwością aplikacji na wyjątkowo szerokiej gamie podłoży – ta folia doskonale sprawdza się do wykonywania aplikacji na bawełnie, materiałach sztucznych, jedwabiu, sztucznej skórze, a nawet na impregnowanych i lakierowanych podłożach.
Niewielka grubość i bardzo wysoka elastyczność, oraz bardzo wierne oddanie kolorów.

Druk bezpośredni na bawełnie czyli DTG

W naszej ofercie posiadamy również możliwość bezpośredniego nadruku na koszulkach i torbach reklamowych.
Technologia ta pozwala nam na drukowanie z jakością fotograficzną na bawełnianych lub z niewielką domieszką materiałach. Druk bezpośredni to nie ograniczona liczba kolorów w twoim projekcie oraz niebywała miękkość zadruku, szczególnie na jasnych podłożach gdzie nie potrzeba wykonywać białego poddruku.
Maksymalna rozdzielczość druku we współpracy z RIPem 1440×1440 dpi
Możliwość druku zarówno na jasnych jak i na ciemnych podłożach z użyciem białego atramentu

Category
Nadruki na Koszulki i Torby